Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Cüneyt Özdemir’in hazırlayıp sunduğu 5n1k Programı, Türkiye’nin öncü haber programlarının başında gelmektedir. 17 yıldır aralıksız olarak CNN Türk ekranlarında yaklaşık 5.000 bölümdür yayınlanan programa bugüne kadar 12.000 kişi konuk olmuştur. Program,buy research papers Türkiye’den ve dünyadan siyaset, uluslararası diplomasi, ekonomi, gündelik yaşam, spor,writing a strong thesis kültür gibi alanlarda gündemle ilgili konuları ekrana taşımıştır.

Cüneyt Özdemir, 17 yıldır çoğunlukla stüdyodan, bazen de sahadan dosya haberler ve özel röportajlar ile seyircilerin karşısına çıkmaktadır. Özdemir, 2001 yılında 11 Eylül saldırılarının ardından gelişmeleri yerinde takip etmek için, programı 5n1k adına aylarca Pakistan- Afganistan sınırında canlı yayın yaptı. 2002 yılında Dünya kupasına katılan Türkiye takımını Güney Kore ve Japonya’da takip etti. 2003 yılında, ABD’nin Irak’ı işgalini embedded gazeteci olarak izledi ve programı 5n1k için haberleştirdi. 2004 yılında Atina Olimpiyatlarını takip etti.  

Cüneyt Özdemir 2007 yılında Nobel ödül törenini Stockholm’de takip etti ve 5n1k’yı özel bir yayınla ekranlara taşıdı. Günlük yayınlanan 5n1k programı aynı yıl içinde 3000. kez ekrana geldi. Program, kendi alanında bir rekora imza attı ve Türkiye’de en çok izlenen Haber Programı Ödülü kazandı. Özdemir, 5n1k için 2006 yıllında Küba adasında bulunan Guantanamo askeri üssüne giderek özel bir araştırmaya imza attı, 2008 yılında ise Latin Amerika’da esen sol rüzgârları ve Harvard tıp fakültesindeki hücre çalışmalarını anlattı. Cüneyt Özdemir, 5n1k adına 2011 yılında Libya’daki son gelişmeleri yerinde takip etmek üzere Trablus’a gitti. Lider Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfül İslam Muammer Kaddafi ile dünya’nın konuştuğu ropörtajı gerçekleştirdi. 5n1k, yine 2011 yılında Van depreminin tüm gerçekliğini bölgeden aktardığı yayınla çok konuşuldu. Özdemir, 5n1k için yıllar içinde Christian Amanpour, Noam Chomsky, Felice Casson Gladio, Orhan Pamuk, Fetullah Gülen, Recep Tayyip Erdoğan, Liz Hurley ve Hugh Jackman gibi isimlerle çok ses getiren röportajlar gerçekleştirdi. 5n1k son olarak, 17. yeni yayın döneminde dünyayı sarsan ve mülteci krizini konu eden Umuda Yolculuğun Otobanı Dosyası, Birleşmiş Milleter Yayını, Suriye Savaşı – Halep Dosyası, Rojova ve Gazze Yayınları, Kudüs’te ki Çatışmalar ve son olarak Erbil Dosyalarıyla öne çıktı. Program yıllar içinde, Türkiye’nin bütün saygın habercilik ödüllerini defalarca kazandı. 3 kez Altın Kelebek, TGC tarafından verilen  Mahmut Dikerdem ödülü, 3 kez RTGD ve Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından verilen ödülleri ve Oradaydım En İyi Belgesel Tv Oscarı ödüllerini topladı. 5n1k hayata dair önemli her haberi CNN Türk ve Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşturmaya devam ediyor.

Cüneyt Özdemir ile & 5N1K Aldığı Ödüller